Yeni dünyaya hazır mısın?

Zeytin Çekirdekleri Websitesi

Websiteyi Gör

Proje Açıklaması:

Zeytin Çekirdekleri web sitesi, Ayvalık ve çevre köylerinde yaşayan özellikle sosyoekonomik açıdan dezavantajlı çocukların ve gençlerin kişisel, sosyal ve toplumsal gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu proje, müşterinin sosyal sorumluluk misyonunu ve eğitim hedeflerini daha geniş bir kitleye ulaştırmak için oluşturulan bir web sitesini içeriyor.

Projeye Yaklaşım:

Projeye başlamadan önce, Zeytin Çekirdekleri kurumunun misyonunu, hedeflerini ve ihtiyaçlarını anlamak için kapsamlı bir analiz süreci yürüttük. Yeni web sitesi, müziğe, sanata ve spor alanlarına odaklanarak, eğitimlerin ve etkinliklerin tanıtımını içeriyordu. Aynı zamanda, site, dezavantajlı çocuklar ve gençlere ulaşmayı kolaylaştırmak için kullanıcı dostu bir tasarımı benimsemekteydi.

Sonuç:

Zeytin Çekirdekleri web sitesi, dezavantajlı çocuklar ve gençlerin kişisel, sosyal ve toplumsal gelişimlerine katkıda bulunan bir platform haline geldi. Site, eğitim programlarının tanıtımını yapma, etkinliklere katılım sağlama ve destekçileri bilgilendirme konularında önemli bir rol oynadı.

Müşteri Yorumu:

Hızlı ve istediğimiz şekilde siteyi teslim etti tekrar çalışılabilecek dürüst bir kişiliğe sahip, teşekkürler.